اصول قاب سازی چاپ شاسی

اصول قاب سازی چاپ شاسی

اصول قاب سازی چاپ شاسی

اولین گام در چیدمان قاب عکس روی دیوار، مشخص کردن خط نگاه است، زیرا قاب عکس ها باید کمی بالاتر از خط نگاه نصب شوند. “خط نگاه جایی است که ببینده در حالت ایستاده یا نشسته به صورت مستقیم به یک جسم نگاه می¬کند. خط نگاه در منطقی مانند راهرو ها در حالت ایستاده و در مناطقی مانند اتاق نشیمن در حالت نشسته  و در اتاق کودک متناسب با قد کودک محاسبه می شود.”

دومین گام ایجاد مجموعه ای از تزئینات هنری با قاب عکس های دیواری است. اصول قاب سازی چاپ شاسی این روش راه مناسبی برای ایجاد کانون توجه است.
و اما راز موفقیت در طراحی این مجموعه توازن و نظم می باشد. در نظر داشته باشید، اصول قاب سازی چاپ شاسی نظم از عوامل مهم و تاثیر گذار در چیدمان و دکوراسیون محسوب می شود. در چیدمان قاب عکس روی دیوار، نظم به معنی هماهنگی و ترتیب المان های به کار رفته می باشد.اصول قاب سازی چاپ شاسی از رنگ، بافت، متریال ها گرفته تا مبلمان و عناصر به کار رفته در منزل می بایست از این نظم تبعیت کنند. کنار هم قرار گرفتن این ایده ها و المان های هماهنگ، منجر به زیبایی می شود. به یاد داشته باشید در این کار با صرف وقت، صبوری و طراحی مناسب توفیق به دست می آورید.
بنابراین باید حواس تان باشد، بعد از مشخص کردن فرمت مناسب، با استفاده از متر از فواصل مساوی قاب هایی که روی یک دیوار نصب خواهند شد مطمئن شوید.

megportal
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *