انتخاب تابلو دکوری تابلو مدرن بر اساس موضوع

انتخاب تابلو دکوری تابلو مدرن بر اساس موضوع

انتخاب تابلو دکوری تابلو مدرن بر اساس موضوع

همانطور که تابلو می ­گوید، انتخاب موضوع و سبک مورد علاقه قدم بعدی است. شما باید از میان موضوعات مختلف مثل نقاشی­ های منظره یا طبیعت بی­جان، عکس یا نقاشی­ خط، سبک مدرن یا کلاسیک در کنار ترکیب رنگی مناسب، تابلو دلخواهتان را انتخاب کنید. این نکته انتخاب تابلو دکوری تابلو مدرن بر اساس موضوع را به خاطر بسپارید که سبک تابلوی انتخابی هم باید از سبک اصلی دکوراسیون پیروی کند. در غیر این صورت، تابلوی تزیینی نه تنها جنبه زیبایی نخواهد داشت، بلکه مثل وصله­ ای ناجور بر دیوار شما نصب می­ شود.

از آنجایی که خانه هر شخص معرف شخصیت اوست، دقت در انتخاب عناصر تزیینی ضروری است. اگر برای انتخاب تابلو دکوری تابلو مدرن بر اساس موضوع تزیینات دیواری منزلتان کمی وسواس نشان دهید، به سادگی می­ توانید یک گالری کوچک شخصی داشته باشید. قبلاٌ به ضرورت همخوانی رنگ تابلو با دکوراسیون مورد نظر اشاره کردیم. یکی دیگر از موارد مهم، رعایت هارمونی رنگ بین چند تابلو است. اگر شما بیشتر از یک اثر هنری خریداری می­ کنید این اصل را هرگز فراموش نکنید. نکته قابل توجه دیگر، هماهنگی ابعاد تابلوها با یکدیگر و با دیوار است. دقت کنید که سایز تابلو با سایز آثاری که در کنارش قرار دارند و با کل دیوار به عنوان پس زمینه آنها، هماهنگ باشد.

علاوه بر تمام نکاتی که در بالا ذکر شد، نحوه نصب و نسبت قرار­گیری تابلو­ها با یکدیگر نکته بسیار مهمی است. تابلو پیشنهاد می­ کند قبل از خرید یک اثر هنری، محل نصب آن را اندازه ­گیری کنید و بهترین سایز برای دیوار مورد نظرتان را انتخاب کنید. چراکه اگر تابلو برای دیوار یا نسبت به مبلمان، کوچک یا بزرگ باشد تأثیر معکوس بر زیبایی خانه خواهد داشت و همان مقدار که می تواند دیوار را کامل و زیبا کند، می تواند فضا را به هم ریخته و نامتناسب جلوه دهد.

megportal
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *