تابلو دیواری در دکوراسیون

تابلو دیواری در دکوراسیون

تابلو دیواری در دکوراسیون

البته در صورتی که در اتاق نشیمن خود از کنسول استفاده میکنید، دیوار بالای کنسول نیز گزینه خوبی برای نصب تابلو دیواری است. توجه داشته باشید که نصب تابلو عکس در کنار پنجره هایی که خیلی بزرگ هستند، کار اصولی و درستی نیست، زیرا پنجره های بزرگ تمام توجهات را به خودشان جلب میکنند و تابلو دیواری تان جلوه خودش را از دست میدهد.

اگر در اتاق نشیمن از چندین تابلو عکس استفاده میکنید بهتر است تابلو دیواری در دکوراسیون که موضوعات و سبک تابلوها با هم هماهنگی داشته باشد.

مورد مهم دیگری که باید به آن توجه شود این است که تابلو دکوراتیو باید هم سطح با چشم باشد و از آنجایی که در اتاق نشیمن افراد در حالت نشسته روی کاناپه در ارتفاع کمتری قرار دارند، نباید تابلو را بیش از حد بالا نصب کنید و باید به گونه ای باشد که افراد در حالت نشسته نیز بتوانند از تماشای تابلو عکس روی دیوار لذت ببرند. اگر می خواهید تابلو عکس را بالای کاناپه قرار دهید.

بهترین مکان برای نصب آن، حدود ۲۰ الی ۳۰ سانتی متر بالاتر از لبه کاناپه است. هم چنین توجه داشته باشید که طول تابلو دیواری تان نباید از طول کاناپه بیشتر باشد. اگر بخواهید تابلو نقاشی را بالای شومینه نصب کنید نیز به همین صورت است، یعنی طول تابلو دکوراتیو نباید از طول شومینه بیشتر باشد.

megportal
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *