دکوراتیو مدرن

دکوراتیو مدرن

تابلو یکی از عناصر مهم در دکوراسیون داخلی به شمار می آید. تابلوها جهت جان بخشیدن هر چه بیشتر به فضا، گرما بخشیدن و روح دادن به فضای داخلی و اضافه کردن رنگ به محیط، کاربرد دارند. همچنین تابلو ها به فضای شما اصالت هنری می بخشد و باعث می شود فضای دکوراسیون شما منحصر بفرد به نظر برسد. تابلو دکوراتیو نوعی از تزیین دیواری است که دارای انواع مختلفی از نظر موضوعی ،تکنیکی، سبک تابلو و … است. به عنوان مثال تابلو نقاشی رنگ روغن و تابلو چاپی دونوع مختلف از تابلو دکوراتیو بر اساس تکنیک ساخت هستند.

تابلو دیواری چند تکه به تابلو چند تکه مدرن هم معروف است. تابلو ها از جهت محل استفاده هم به انواع مختلفی تقسیم می شوند که شامل تابلو دکوراتیو اتاق کودک، تابلو دکوراتیو پذیرایی، تابلو دکوراتیو آشپزخانه و تابلو دکوراتیو مکانهای بیرونی مثل محل کار کافی شاپ ها، ساختمان های اداری و مراکز تجاری دسته بندی می شوند. تابلو نور دکوراتیو که به لایت باکس هم معروف هستند در واقع به شکل جعبه ای از نور هستند که نور از پشت به تصویر تابیده می شود که بیشتر در کافی شاپ ها و مراکز تجاری و تفریحی کاربرد دارند.

 

اگر فضای داخلی منزل شما مینیمال و مدرن است انواع مدل تابلو دکوراتیو با فضای شما همخوانی بسزایی دارد. امروزه انواع تابلوهای دیواری مدرن طرفداران زیادی پیدا کرده است . تابلو دکوراتیو مدرن بیشتر بر روی المان های سادگی طرح ها، رنگ ها و حرکت متمرکز است.

 

 

 

 

 

مدیر سایت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *