تابلو عکس بر اساس سایز

تابلو عکس بر اساس سایز

تابلو عکس بر اساس سایز

برای دکور دیوار حتما باید به اندازهٔ اثر هنری توجه کنید. با در نظر گرفتن نکات زیر می‌توانید بفهمید چه تابلو عکس بر اساس سایز برای دیوار شما مناسب است:

  • تابلوی بسیار بزرگ: طول این تابلوها یک متر یا بیشتر است. قبل از خرید تابلوی بسیار بزرگ حتما طول دیوار را اندازه‌گیری کنید تا مطمئن شوید تابلو روی آن فضای مناسبی دارد. تابلوهای اینچنینی به‌عنوان نقطهٔ کانونی دیوار یا اتاق عمل می‌کنند.
  • تابلوی بزرگ: طول تابلوهای بزرگ معمولا بین ۸۰ سانتی‌متر تا یک متر است. چنین تابلویی هم می‌تواند به‌عنوان تزئین مرکزی دیوار باشد و هم برای ایجاد تعادل، در کنار تابلوهای کوچک‌تر به کار رود. استفاده از یک یا دو تابلوی بزرگ برای یک اتاق استاندارد است.
  • تابلوی مدیوم یا متوسط: تابلوهایی که در این دسته‌بندی قرار می‌گیرند، ۶۰ الی ۸۰ سانتی‌متر طول دارند. این تابلوها هم به تنهایی و هم در ترکیب با چند تابلوی دیگر می‌توانند دیوار اتاق شما را زیباتر کنند. هنگام نصب تابلوی متوسط، دقت کنید که محل قرارگیری آن متقارن باشد.
  • تابلوی کوچک: تابلوهای کوچک را می‌توان بالای قفسه، روی دیواری که مبل جلوی آن قرار دارد و همچنین دیوارهای کوتاه نصب کرد. طول این تابلوها معمولا ۴۵ تا ۶۰ سانتی‌متر است. می‌توانید چند تابلوی کوچک (۳ الی ۶ عدد) را روی دیوار کنار هم نصب کنید.
  • تابلوی بسیار کوچک: تابلوهایی که طول‌شان کمتر از ۴۵ سانتی‌متر است، در این دسته قرار می‌گیرند. اندازهٔ این تابلوها معمولا به اندازه یک برگ کاغذ یا کوچک‌تر از آن است. گالری‌ها معمولا تابلوهای کوچک را به‌صورت کلکسیون‌های ۳ الی ۴تایی می‌فروشند.
  • حتما هنگام خرید تابلو، اندازه اتاق را در نظر بگیرید. مثلا در دکوراسیون فضاهای کوچک معمولا از تابلوهای بزرگ و بسیار بزرگ استفاده نمی‌شود، همان‌طور که تابلوهای کوچک مناسب دیوارهای پذیرایی نیست.

حتما هنگام خرید تابلو، اندازه اتاق را در نظر بگیرید. مثلا در دکوراسیون فضاهای کوچک معمولا از تابلوهای بزرگ و بسیار بزرگ استفاده نمی‌شود، همان‌طور که تابلوهای کوچک مناسب دیوارهای پذیرایی نیست.

megportal
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *