تابلو چهره

نمایش 1–24 از 87 نتیجه

کالاهای موجود

تابلو عکس چهره

تابلو صورت و چهره را می توانید در انواع تابلو عکس صورت و تابلو نقاشی تهیه کنید. همچنین تمام تابلو صورت ها در دو نوع تابلو شاسی و تابلو قابدار قابل تهیه هستند. این سبک تابلو ها تحت عناوین تابلو صورت ، تابلو چهره و یا تابلو پرتره نیز شناخته می شوند.

تابلو نقاشی چهره

تابلو چهره، که به آن پرتره یا نقاشی چهره هم می‌گویند، نوعی از نقاشی یا ترسیم است که به طور خاص بر روی نمایش چهره یک فرد تمرکز دارد. این آثار هنری می‌توانند با استفاده از تکنیک‌ها و سبک‌های مختلفی مانند نقاشی رئالیستی، امپرسیونیسم، انتزاعی و یا حتی کاریکاتور خلق شوند.

تابلو پرتره

تابلو پرتره، که به آن “نقاشی چهره” یا “پرتره” هم می‌گویند، نوعی از نقاشی یا ترسیم است که به طور خاص بر روی نمایش چهره یک فرد تمرکز دارد. این تابلوها همچنین در انواع عکس چهره که با دوربین عکاسی گرفته می شوند نیز وجود دارند.

در میان تابلو صورت ها تابلو های دیجیتال آرت از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند که این سبک تابلو ها را میتوانید در صفحه تابلو دیجیتال آرت مشاهده کنید. همچنین با مشاهده تابلو سیاه و سفید میتوانید طیف وسیعی از تابلو نقاشی صورت سیاه و سفید و تابلو عکس های سیاه و سفید مدرن را بیابید.

خرید تابلو چهره

عنصر اصلی این تابلوها صورت و چهره است و جز محبوب‌ترین تابلو دکوراتیوها می‌باشد و در سبک‌های متنوعی ارائه می‌شوند. در هر کدام از این سبک‌ها، هنرمند برداشت و تفسیر خود را از چهره، صورت و شخصیت سوژه به نمایش می‌گذارد و اثری منحصر به فرد و بدیع را خلق می کند. انتخاب تابلو صورت مناسب، امری سلیقه‌ای است و به عواملی مانند سبک هنری مورد علاقه، دکوراسیون منزل و شخصیت خریداری بستگی دارد. هدف تابلو صورت، فراتر از به تصویر کشیدن اجزای صورت، به دنبال تجسم شخصیت، احساسات و درونیات سوژه است و به همین دلیل، به عنوان “آینه‌ای از روح انسان” شناخته می‌شود. تابلو نقاشی صورت و تابلو عکس صورت از انواع تابلوهایی هستند که میتوانید در آریکان آرت پیدا کنید. تمامی تابلوهای صورت در آریکان آرت در دو نوع شاسی و قابدار قابل تهیه هستند. تابلو صورت از آن دسته تابلوهایی ست که در بیشتر فضاها از جمله سالن پذیرایی، اتاق خواب، فروشگاه و کافه ها قابل نصب است و مخاطبان زیادی را جذب خود میکند. این تابلوها به علاقه مندان به تابلو پرتره پیشنهاد می‌شود. تمامی تابلو صورت‌ها چه به صورت نقاشی و چه به صورت عکس در دو نوع سیاه و سفید و رنگی موجود هستند و طیف وسیعی از سبک‌ها از جمله دیجیتال آرت، کوبیسم و مینیمال را شامل میشود.

تابلوهای صورت کاربردهای متنوعی دارند. از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تزئین منزل و فضاهای داخلی: تابلو صورت می‌تواند به عنوان یک عنصر دکوراتیو زیبا، گرمی و صمیمیت را به فضای منزل و دیگر مکان‌ها هدیه دهد.
  • هدیه‌ای ارزشمند: تابلو چهره می‌تواند به عنوان یک هدیه‌ی خاص و منحصر به فرد، به دوستان، خانواده و همکاران تقدیم شود.
  • ارزش هنری و کلکسیون: برخی از تابلوهای چهره، به دلیل خلق شده توسط هنرمندان مشهور یا به تصویر کشیدن شخصیت‌های برجسته، از ارزش هنری و کلکسیون بالایی برخوردار هستند.

تابلو چهره زن

تابلو هایی که عنصر اصلی آنها چهره زنان است. این تابلو انتخاب مناسبی برای سالن های زیبایی ، کلینیک های زیبایی زنان ، سالن های آریش هستند. این تابلوها نیز در انواع و سبک های متنوعی عرضه می شوند.

کلیدواژه ها :

تابلو نقاشی مدرن چهره برای دکوراسیون داخلی

تابلو صورت سیاه و سفید

اطلاعات بیشتر ...